UNITED FEDERATION OF PLANETS uni49

UNITED FEDERATION OF PLANETS uni49

Ogłoszenie

Nowo zarejestrowane osoby proszone są o wysłanie PW do administratora ( Samurajj) w celu zmiany rangi ( co pozwoli na pełny dostęp do forum) .

#1 2007-09-05 09:56:33

Samurajj

Administrator

3311638
Skąd: Szczytno
Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 213

Rejestracja na forum - faq - zanim zapytasz PRZECZYTAJ !!!!!!

1. Zarejestrowałem się, zalogowałem i nie widzę całego forum?
Odp: Twoje konto nie zostało uaktywnione - tylko administrator może aktywować Twoje konto. Musisz wtedy poczekać trochę - admin musi sprawdzić kim jesteś.

2. Zarejestrowałem się, ale dostaję komunikat, że podałem nieprawidłową lub nieaktywną nazwę użytkownika. Dlaczego?
Odp: W tym wypadku należy się zgłosić do admina, on napewno rozwiąże rzekomy problem.

3. Jak długo muszę czekać, aż zostanę dołączony do grupy?
Odp. Zazwyczaj trwa to do kilku dni. Nie jest to spowodowane niedbalstwem Adminów i Moderatorów, ale tym, że chcemy się przekonać czy będziesz z nami grał i rozmawiał, czy raczej będziesz tylko "pozycją" na liście użytkowników.

4. Zarejestrowałem zły nick i nie wiem jak to poprawić, a nie mogę go usunąć!
Odp: Użytkownika usunąć może tylko Admin i to do Admina musisz wysłać prośbę o usunięcie nicka lub jego zmianę na prawidłowy. Administratorem tego forum jest "Samurajj i Manyek".

5. Jeśli pojawi się problem inny niż wymienione powyżej zapytaj najpierw Admina co zrobić. Do admina można sie zwrócić poprzez priva w Ogame (taki sam nick jak na forum).


----------------------
Ku Chwale U.F.P.
President of the U.F.P.
Samurajj

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klimatyzacje.pun.pl www.pokemongamerpg.pun.pl www.geografia2011rule.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.siecli.pun.pl